Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poturbowali Polaków, zdemolowali samochód na granicy. "Mordować Lachów"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2017 r. o 07:50 Powrót do artykułu
Co za kraj! Tamte łachudry przyjechały do nas po incydencie, wtedy było działać i zatrzymać a nie mydlić oczy ekstradycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruska prowokacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ukraiński wymiar sprawiedliwości nie ma nic do powiedzenia? Przecież to miało miejsce na terenie Ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azja, tam nawet w parlamencie pięścią przekonuj się do swojej racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Banderom do Europy Ukraina nie wejdzie, UPA mordowała z wielkim okrucieństwem Polaków i Żydów jak naziści niemieccy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś znajmy na granicy w Dorohusku nie chciał zapłacić łapówki i maił z celnikami problemy. Zgłosił to do ichniego sądu, to w nawet w sądzie go wyśmiali. Zmarnował czas nerwy i pieniądze. Dziki kraj, żeby zmienić mentalność trzeba kilku pokoleń wychowanych w nowych warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jeszcze raz podrzucić im 6 mln E ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co daliście im wizy do Polski? Żeby mogli nas zabijać??? Masakra!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skoro przekroczyli granicę, dlaczego nie wylądowali w areszcie i nie siedzą tam dotychczas. Gdyby Polacy napadli na Ukraińców w Polsce na takim tle, to trafiliby do aresztu i zostaliby skazani na bezwzględną kare pozbawienia wolności. Podwójne standardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest prawdziwa Ukraina niestety ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentatorom prawicowym tylko przypomnę - "zaatakował kobietę, bo myślał, że to ukrainka. nie będzie zarzutu o napaść na tle narodowościowym" - ***tnijurl.com/805fe732b260/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się , że Ukraińcy mogą znowu zacząć mordować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak zaczeli do mnie to poprostu bym ich rozjeżdzał wszystkich a potem bym sprawdził czy na pewno wszystkich rozjechałem i jak cos to poprawił zaatakowali mnie moje mienie i wali mnie to mam prawo sie bronić.Świat bedzie coraz gorszy z jednej strony my jestesmy w unii to my możemy więcej niż wy a to Ci sie wkurzą i my wam damy i tak ciągle......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyć się pieprzyć z tym bydłem ukraińskim ,ograniczyć do maksimum wjazd na teren Polski z stypendiami i darmową nauką z pobytem tych pseud ich studentów i doktorantów.Jak my jesteśmy dla nich dzicz i lachy to niech sp.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc nie była to prowokacja rosyjska ? No proszę, to jednak Ukraińcy nie są tak mili dla Polaków... A tak na poważnie, wystarczy iskra, żeby ponownie rozpętać burzę nienawiści do Polaków, tym bardziej, że za wschodnią granicą tych którzy mordowali naszych przodków uważa się dziś za bohaterów. Nie rozumiem tylko dlaczego obecny rząd tak uparcie angażuje się w pomoc Ukrainie. Czyżby nie działał zgodnie z interesem Polski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według naszego rządu, ministra obrony, prezydenta była to pewnie rosyjska prowokacja a ci co to zrobili to nie Ukraińcy a Rosjanie. Koalicja PO-PSL jaka była taka była, ale od banderowców trzymała się na kilometr a Premier Tusk i minister Sikorski mieli jaja względem Ukrainy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie nasz rząd??? No, ale co się dziwić skoro część pisowców (mam nadzieję, że wszak niewielka) ma banderowską mentalność, oni by poszli do księdza proboszcza , żeby poświęcił im noże, którymi mają mordować kodziarzy, byłych PZPRowcówi tych którym się powiodło w III RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio obiłem mordę takiemu jednemu co twierdził, że jest Polakiem z Ukrainy i ma polskie korzenie. Na Ukrainie nie ma już prawdziwych Polaków, ci co zostali to wyznają ideologię Bandery i do Polski przyjeżdżają tylko w celach ekonomicznych. Po to im też Karta Polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak amerykanie zniosą wizy to tam będziemy latać samochodem oni nas strasznie lubią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi bracia Ukraińcy, buhaha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...